Gwiazdki

Hej!! Założyłam tego bloga z kuzynką i przyjaciółką. Na tym blogu bd zamieszczane posty o gwiazdach i innych rzeczach ale na pewno fajnych..:)). Codziennie piszemy nowe posty, także zapraszam was do czytania tego bloga:))

niedziela, 26 czerwca 2011

Pippa Middelton wpadła w oko Usherowi

O ślubie księcia Williama z Kate Middelton prawie wszyscy juz zapomnieli. Tymczasem o Pippie nie sposób zapomnieć. Zakochała się w niej prasa na całym świecie. Czyżby zakochał się również Usher.? Jak niedawno wyznał, Pippa jest według niego najpiękniejsza...
Jak to jednak zwykle show-biznesiebywa, uczucie Ushera do Pippy jest powiązane z pewnym interesem. Otóż gwiazdor postanowił zawojować świat mody i zaprojektować...kobiecą bieliznę.Jego modelką miałabyć właśnie Pippa. Dlaczego.? Wokalista w rozmowie z magazynem "Look"uargumentował swój wybór mówiąc:
Nie wydaje mi się, by obecnie była na świecie piękniejsza, bardziej zachwycająca i interesująca kobieta.(...)Ma urodę i popularność potrzebną dowprowadzenia nowego produktu na rynek.
Usher uchodzi w branży muzycznej za faceta, któremu żadna kobieta nie byłaby w stanie się oprzeć. Wiele poczatkujących celebrytek marzy o spotkaniu z nim. Ciekawe, czy Pippa uważa go za atrakcynego...
Myślicie że Pippa się zgodzi.?
Czy wy także uważacie że Pippa to najpiękniejsza kobieta świata.?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz