Gwiazdki

Hej!! Założyłam tego bloga z kuzynką i przyjaciółką. Na tym blogu bd zamieszczane posty o gwiazdach i innych rzeczach ale na pewno fajnych..:)). Codziennie piszemy nowe posty, także zapraszam was do czytania tego bloga:))

niedziela, 12 czerwca 2011

Manicure japońskiManicure japoński dopierood niedawna wykonywany jest w Polskich salonach.Nie mniej jedna zdążył zyskać ż bardzo żą popularność wśród kobiet. Jego główną zaletą jest fakt, że po wykonananym manicurze płytka paznkocia jest niezwykle błyszcząca oraz odpowiednio odżywiona. W składzie preparatów, które są wykorzystywane do wykonania tego zabiegu znajduje sie m.in., witamina A+E, pyłek oraz keratyna.


Jedna z manicurzystek mówi:

-Manicure japoński polega na wypolerowaniu w płytkę paznkocia glinki z Morza Japońskiego, która zawiera w sobie bardzo dużo minerałów oraz mikroelementów .Substancja , którą pokrywana jest płytka paznkocia jest dosyć tłusta, dlatego doskonale ją uelastycznia.


Warto również zaznaczyć, że bezpośrednio po wykonaniu manicure japońskiego nie zaleca się malowania paznkoci lakierem lub wykonywania manicuru hybrydowego, poniewaz płytka jest wtedy jeszcze zbyt mocno natłuszczona. Najpiej odczekać dzień lub dwa, a dopiero po tym czasie pomalować paznokcie swoim ulubionym kolorem lakieru

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz