Gwiazdki

Hej!! Założyłam tego bloga z kuzynką i przyjaciółką. Na tym blogu bd zamieszczane posty o gwiazdach i innych rzeczach ale na pewno fajnych..:)). Codziennie piszemy nowe posty, także zapraszam was do czytania tego bloga:))

niedziela, 26 czerwca 2011

Młodzieżowy makijaż!!!


Makijaż dla nastolatki powinien byc delikatny i subtelny.Wazne jest to abyśmy malowały się kosmetykami przeznaczonymi dla młodej cery a takze zeby kosmetyki dobrane były do rodzaju skóry.
Teraz przejdzmy do makijazu:
Na początek wybieramy odpowiedni podkład fluidu.Makijaz rozpoczynamy od nałozenia bazy kremu, następnie pudru(najbardziej zblizonego do naturalnego jej koloru.Później delikatnie tuszujemy rzęsy.Blondynki powinny dobieraz tusz do rzęs w kolorze brązu.Brunetki mogą sobie pozwolic na czerń. Ostatnim etapem młodziezowego makijażu jest nałozenie bezbarwnego błyszczyka na usta. Taki makijaz jest mało widoczny, i jest ro bardzo fajne.
Ja powiem szczerze, ze maluję sie czasami do skzoły ale nie nakład fluidu ani pudru tlyko podkreslam lekko kredką ocyz i wydłuzam rzęsy, i oczywiście bezbarwny błyszczyk.

A co do zdjęcia to niezupełnie chcialam taki obrazek ale niestety innego nie znalazlam.

i

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz