Gwiazdki

Hej!! Założyłam tego bloga z kuzynką i przyjaciółką. Na tym blogu bd zamieszczane posty o gwiazdach i innych rzeczach ale na pewno fajnych..:)). Codziennie piszemy nowe posty, także zapraszam was do czytania tego bloga:))

czwartek, 11 sierpnia 2011

Jak zrobić coś fajnego z starych rzeczy.


Hej, wielu was ma pewnie w szafie ubrania, które już wam się znudziły i przymierzacie się powoli do oddania ich komuś. Co jakiś czas będę wam pisała jak można takie rzeczy fajnie przerobić. Będę wam także pokazywać jak przy użyciu niektórych przedmiotów zrobić, np. fajną biżuterię. Jeśli ktoś będzie chciał więcej poszperać na ten temat to polecam np. stronę http://psimadethis.com/, ja co jakiś czas będę wybierała najciekawsze pomysły i pisała wam je po polsku.

Dzisiaj jak fajnie przekształcić biały t-szhirt:)Potrzebne artykuły: biały t-shirt, nożyczki, szpilki krawieckie, biała nitka z igłą.

Najpierw obetnij od dołu koszulki pasek o szerokości ok 5 cm, z paska powstanie okrąg więc z rób z niego dwa paski. Zaszyj ładnie dół koszulki, aby się nie strzępił. Następnie przetnij bluzkę na skos tak jak jest to widoczne na obrazku w półłuk. Paski, które od cięliście od dołu bluzki, przypnij pineskami do odciętego półłuku jeden na drugi tak aby się marszczyły. Następnie przyszyj je do bluzki i GOTOWE:)
1 komentarz: