Gwiazdki

Hej!! Założyłam tego bloga z kuzynką i przyjaciółką. Na tym blogu bd zamieszczane posty o gwiazdach i innych rzeczach ale na pewno fajnych..:)). Codziennie piszemy nowe posty, także zapraszam was do czytania tego bloga:))

niedziela, 7 sierpnia 2011

Gwiazdy na starość

Hej, widzieliście już jak gwiazdy wyglądały za czasu dzieciństwa. Dzisiaj chciałabym wam pokazać zdjęcia zrobione za pomocą Photoshopa, na których widzimy jak będą wyglądać gwiazdy na starość. Oto kilka zdjęć:


Paris Hilton- celebrytka, modelka, aktorka, projektantka mody, piosenkarka.Avril Lavigne- kanadyjska piosenkarka, projektantka mody, aktorka, znana m.in. z hitu "What The Hell".Wydała dwia linie perfum: Forbidden Rose i Black Star.Gwen Stefani- amerykańska piosenkarka solowa, znana m. in. z hitu: What you waiting for. W 2004 roku wystąpiła w filmie
" Aviator-Jean Harlow"
Jessica Simpson-amerykańska piosenkarka, a zarazem aktorka. Starsza siostra piosenkarki Ashlee Simpson.Angelina Jolie- amerykańska aktorka, żona Brada Pitta. Znana m. in. z głównej roli w filmie "Lara Croft: Tomb Raider".

2 komentarze:

  1. Słuchajcie to jest pierwszy post naszej nowej redaktorki. Myślę, że spodoba wam się jej styl pisania i estetyka. Ona naprawdę potrafi dużó i używa znaków interpunkcyjnych i innych rzeczy i umie estetycznie napisać posta i nie używa m.in ,,se''

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety każdy kiedyś się zestarzeje. Osoby starsze, w podeszłym wieku mogą wymagać fachowej opieki i poświęcenia im uwagi nawet przez całą dobę. Warto jest wtedy zatrudnić wykwalifikowaną opiekunkę, która zajęłaby się seniorem. Kandydatów na to stanowisko można poszukać np. na portalach z pracą dla opiekunek - https://www.carework.pl/praca/opieka-niemcy/ gdzie możemy umieścić swoją ofertę pracy. W ten sposób na pewno szybko znajdziemy kogoś, kto będzie idealnym opiekunem dla naszej bliskiej osoby.

    OdpowiedzUsuń