Gwiazdki

Hej!! Założyłam tego bloga z kuzynką i przyjaciółką. Na tym blogu bd zamieszczane posty o gwiazdach i innych rzeczach ale na pewno fajnych..:)). Codziennie piszemy nowe posty, także zapraszam was do czytania tego bloga:))

sobota, 27 sierpnia 2011

Justin Bieber i Selena Gomez

Hej.! Dzisiaj przeczytałam na pudelku o związku Justina i Sel. Jak wiecie ostatnio mówiło się, że gwiazdki już nie chodzą ze sobą jednak nie była to prawda. Mieli po prostu kryzys, jak wiecie Selenie nie podoba się to, że jej młodszy partner koleguję się m.in z Chrisem Brownem, Lil Waynem. Para jednak przezwyciężyła kryzys i ich związek kwitnie, potwierdziła to nawet Selena Gomez.
Kiedy jesteś zakochany, kochasz niedoskonałą osobę, doskonale ją kochasz - mówi filozoficznie w rozmowie z magazynem M. Każdy jest inny, każdy ma swoje wady i przywary, ale to właśnie czyni ludzi pięknymi. Ja należę do tych osób, które kiedy się zakochają, to po prostu idą na całość. Cudownie jest mieć obok osobę, która cię rozumie. Justin ma świetne poczucie humoru, potrafi mnie rozbawić. Poza tym, mogę powiedzieć, że ma dużo innych zalet.
Fajnie, że w ich związku jest już wszystko ok.
W niedzielną galę mają usiąść obok siebie ale nas to nie dziwi:)
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz