Gwiazdki

Hej!! Założyłam tego bloga z kuzynką i przyjaciółką. Na tym blogu bd zamieszczane posty o gwiazdach i innych rzeczach ale na pewno fajnych..:)). Codziennie piszemy nowe posty, także zapraszam was do czytania tego bloga:))

czwartek, 11 sierpnia 2011

Doda

Hej jak zapewne już słyszeliście Doda prawdopodobnie ma zakończyć karierę. Wszyscy pytają dlaczego.? Przecież miał to być jej rok, nowa płyta " 7 pokus głównych", ale niestety płyta bardzo słabo się sprzedaje. Poszło dopiero 15 tysięcy ale jak na taką gwiazdkę polskiego show biznesu to bardzo mało! Media już dyskutowały na temat i stwierdzają,że to już koniec Dody! Gwiazda przez parę tygodni siedziała w milczeniu ale ostatnio napisała wpis na swoim facebooku:
Kochani, po wakacjach wiele zmieniło się w mojej głowie. Życzenia, które dostaję od lat: "obyś się nigdy nie zmieniała", nie spełnią się :) Sama z wielkim zaciekawieniem obserwuję siebie od tygodnia. To na pewno punkt zwrotny w moim życiu, które do tej pory pędziło, jak oszalały pociąg, który sama rozpędziłam. Nie dostrzegałam wówczas nic, co było za oknem... Nie mówiąc już o jakimkolwiek przystanku..., a czasami niepozorna stacja potrafi wnieść tyle niesamowitego... no to wysiadam:)
Fani Dody zakładają najgorszą opcję,że Doda kończy karierę!  Chyba,żę ma jakieś 
inne plany na swoje dalsze życie./?? Sami zdecydujcie:DD

1 komentarz: