Gwiazdki

Hej!! Założyłam tego bloga z kuzynką i przyjaciółką. Na tym blogu bd zamieszczane posty o gwiazdach i innych rzeczach ale na pewno fajnych..:)). Codziennie piszemy nowe posty, także zapraszam was do czytania tego bloga:))

poniedziałek, 18 lipca 2011

Ania Mucha- Cruella DeMon!!!

Hej! Dzisiaj natrafiłam na ciekawy artykuł o Ani. Ania Mucha jak wiecie ostatnio słynęła z Afery Futrzanej.Jak wiecie Ania na premierę filmy Och Karol 2, przyszła w naturalnym futrze, jednak muszę was zaskoczyć,że wyrób naturalnych futer kosztuje zwierzęta wiele cierpienia gdyż zwierzęta z reguły obdzierane są żywcem!! Niedawno Ania w wywiadzie chwaliła się,że na buty nie oszczędza, że jak kupuje to nie patrzy na cenę i powiedziała,że ma szpilki Louboutina z zamszy skóry pytona, różowego atłasu. Niestety moim zdaniem Ania zamienia się w Polską Cruelle DeMon. Mi nie podoba się to, ponieważ każda istota ma prawo żyć a nie umierają w męczarniach tylko po to by jakaś gwiazdka miała naturalne futro. Mam nadzieje,że niedługo będzie to już zabronione. A wy jak sądzicie.???

1 komentarz:

  1. no ja tez tak sodze raz widzialam na filmie że żeby zdobyc skure foki to brali je na jedne coś tam i tam latało z 20 a ludzie podchodzili do jednej i takim wielkim czym głowy im wyrywali na zywcaa :( niekturzy ludzie są zdolni zrobic cos takiego dla kasy :(

    OdpowiedzUsuń