Gwiazdki

Hej!! Założyłam tego bloga z kuzynką i przyjaciółką. Na tym blogu bd zamieszczane posty o gwiazdach i innych rzeczach ale na pewno fajnych..:)). Codziennie piszemy nowe posty, także zapraszam was do czytania tego bloga:))

sobota, 17 września 2011

Przegląd plotek.

Hej, dzisiaj zrobiłam dla was przegląd najgorętszych plotek z całego tygodnia, a więc:

Rihanna na twitterze poinformowała wszystkich, że jej nowa płyta pojawi się już na jesień.
Mama Brendy Song w magazynie "Star Magazine" oznajmiła iż jej córka nie jest w ciąży, najwidoczniej "ciąża Brendy" była po prostu ustawką.
Demi Lovato zamierza wydać pamiętniki, gwiazda w ostatnim czasie dużo przeszła i chciała by się podzielić z fanami swoimi przeżyciami i doświadczeniami.
W sieci pojawił się spot z gwiazdami reklamujący Polskę, jednak podobno gwiazdy nie dały zgody aby ich nazwisko promowało kraj, podobno jedna z obecnych na filmiku gwiazd będzie dochodziła się odszkodowania.
Podobno brzuszek Beyonce na gali MTV był protezą, brzuszka piosenkarki podobno jeszcze w tedy ze względu na 8 tydzień nie było widać, czy Beyonce zrobiła to więc dla większego zainteresowania mediów?
W nowej edycji "tańca z gwiazdami" rolę prowadzącej powierzono Nataszy Urbańskiej, podobno jednak gwiazda nie radzi sobie sobie ze stresem jaki wywiera na niej jej mąż, który zasiada w jury, że w przerwach zdarza się jej płakać.
Jola Rutowicz pisze biografie, jednak nikt nie chce jej wydać.


To tyle:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz