Gwiazdki

Hej!! Założyłam tego bloga z kuzynką i przyjaciółką. Na tym blogu bd zamieszczane posty o gwiazdach i innych rzeczach ale na pewno fajnych..:)). Codziennie piszemy nowe posty, także zapraszam was do czytania tego bloga:))

poniedziałek, 3 października 2011

Przegląd plotek.

Hej, dwno nie pisałam żadnych newsów, więc dzisiaj postarałam się wybrać te najbardziej ciekawe i wam je skrócić, więc:

1 . Specjaliści z branży muzycznej, obawiają się o dalszy ciąg kariery Miley Cyrus. Według nie kariera Miley od niedawna stoi w miejscu i słyszy się głównie o niej w kontekście jej związku z Liamem. Jeśli w najbliższym czasie sytuacja się nie zmieni, gwiazda będzie mogła pożegnać się ze sławą.
2. Kevin Jonas wraz z żoną postanowili wziąść udział w reality show, które będzie opowiadać o ich życiu. Podobno głownym wątkiem będą ich starnia o dziecko...
3. Bella Thorne i Zendaya zagrały w najnowszym filmie Disney'a pt: "Frenemies". Niedługo będzie premiera, tym czasem wyszedł już plakat promujący.
4.W sieci pojawił się teledysk do piosenki Jesie J " Who you are" oraz Pitpulla i Enriqua Jglesiasa pt: "I like how it feels".
5. Ostatnio odbył się pokaz Kanye Westa jego nowej kolekcji. W pokazie wzięła udział koleżanka rapera Anja Rubik. Mimo to pokaz został oceniony bardzo negatywnie.
6. Katarzyna Glinka potwierdziła informacje, że jest w 5 miesiącu ciąży.
7. Wszyscy pewnie słyszeli o kłopotach Dody z kręgosłupem. Gwiazda jednak mówi, że nie chce zrezygnować z chodzenia na szpilkach, gdyż jak to powiedziała woli żyć krótko, ale intensywnie.

To na tyle:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz