Gwiazdki

Hej!! Założyłam tego bloga z kuzynką i przyjaciółką. Na tym blogu bd zamieszczane posty o gwiazdach i innych rzeczach ale na pewno fajnych..:)). Codziennie piszemy nowe posty, także zapraszam was do czytania tego bloga:))

sobota, 29 października 2011

Joł Joł:)))


Hej, a więc tak, sporo czasu minęło od ostatniego postu, więc wypadało by coś napisać:) Przepraszam obserwatorów, że tyle czasu nikt nie pisał, gdyż niestety w moim przypadku obowiązki szkolne zajmuję dość dużo czasu, a dziewczyny od 2 miesięcy nie mają czasu...

Ostatnio przeczytałam bardzo śmieszną część wywiadu Belli Thorne . Otóż "gwiazda" mówi, że nie rozumie szału na Adelle, gdyż według.niej jest ona przeciętna, to samo tyczy się jej głos. Rozśmieszyło mnie to, gdyż w ustach osoby, która w piosenkach jest tak zremiksowana, że nie można rozpoznać czy to głos nastolatki, czy starszej pani. Na dodatek gra w filmie o tańcu, a sama wyznała, że nigdy wcześniej nie tańczyła, co niestety rzuca się w oczy podczas jej "tańca". Więc jest to dla mnie śmieszne, że to za przeproszeniem to bez taleńcie wypowiada się tak o Adelle, której głos jest na prawdę nie spotkany i można śmiało go uznać za wielki talent.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz